Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Stryszawa (282)

Pandemia koronawirusa coraz bardziej wpływa na funkcjonowanie szkół w naszym powiecie. Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzeszowie zdecydowała o zawieszeniu od jutra zajęć stacjonarnych i to nie w jednej, czy kilku klasach, a w całej placówce.

wtorek, 20 październik 2020 09:43

4 km drogi wojewódzkiej w remoncie

Napisane przez

Do końca grudnia w Kukowie gruntownie zmodernizowane zostaną niemal 4 km drogi wojewódzkiej 946. Inwestycja została podzielona na dwa etapy.

W ostatnich dniach w Przedszkolu Samorządowym w Stryszawie (w budynku w Stryszawie Dolnej) nie odbywały się zajęcia stacjonarne z uwagi na wykrycie u pracowników koronawirusa. Jutro dzieci wracają do zajęć. Zanim to nastąpiło, placówka została dokładnie zdezynfekowana.

36-lat ma volkswagen GLM, którym druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kukowie wyjeżdżali do działań i na zawody. Gdy kolejny raz przyjdzie potrzeba użycia lekkiego pojazdu wskoczą już do 5-letniego volkswagena t5, który kilka dni temu dotarł do jednostki.

piątek, 16 październik 2020 15:05

W remizie zrobiło się przytulniej i nowocześniej

Napisane przez

Z zewnątrz remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Hucisku wygląda tak, jak wyglądała. W środku zaszły jednak duże zmiany. Budynek przeszedł remont.

Władze Gminy Stryszawa, w dużej mierze w trosce o środowisko i czyste powietrze, dążą do gazyfikacji gminy. Na początek sieć miałaby być rozbudowana w Stryszawie. Polska Spółka Gazownictwa jest skłonna podjąć się inwestycji, ale ma swoje oczekiwania.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzeszowie jest kolejną placówką w naszym powiecie, w której część klas została skierowana na zdalne nauczanie. W tym przypadku w domach przez kilka dni uczyć się będą dwa oddziały.

środa, 14 październik 2020 12:27

Dzień Drzewa w Szkole Podstawowej w Krzeszowie

Napisane przez

10 października tradycyjnie obchodzimy Światowy Dzień Drzewa. W tym roku aktywnie włączyli się w obchody tego ekologicznego święta również uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Krzeszowie

Przedszkole Samorządowe w Stryszawie jest kolejną placówką w naszym powiecie, w której czasowo zawieszono zajęcia. To efekt wykrycia u kilku jej pracowników koronawirusa.

Strona 1 z 22
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawa