Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (619)

piątek, 29 maj 2020 12:31

COVID-19 w suskim szpitalu

Napisane przez

Od dzisiaj aż do odwołania zawieszona zostaje oddziału kardiologicznego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Również poradnia kardiologiczna nie będzie na razie przyjmowała pacjentów. Wszystkiemu winien koronawirus wykryty u jednego z chorych.

W swoją podróż życia Kasia i Łukasz Gawlasowie wyruszyli w maju 2018. Wcześniej porzucili swoje dotychczasowe życie, przesiedli się do vana i od tamtego czasu podróżują po Europie. - Na początku były tarcia, bo każdy z nas miał inne wyobrażenia odnośnie życia w vanie. Pojawiały się duże emocje, po czym... zniknęły - tak mówili w 2018 roku w wywiadzie dla naszego portalu. A jak wyglądało ich życie od tamtego momentu? 

środa, 29 kwiecień 2020 09:51

Targi Kwiatowe zamiast Wystawy Ogrodniczej

Napisane przez

Wieloletnią tradycją Suchej Beskidzkiej była Wystawa Ogrodnicza, która odbywała się w czasie Suskiej Majówki. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, organizowanie masowych imprez nie wchodzi w rachubę, jednak miłośnicy roślin nie będą zawiedzeni.

poniedziałek, 27 kwiecień 2020 11:56

Rusza targowisko w Suchej Beskidzkiej

Napisane przez

Już jutro (28 kwietnia) można będzie zrobić zakupy na targowisku miejskim w Suchej Beskidzkiej. Oczywiście z zachowaniem wszelkich wymaganych środków ostrożności. Handel ma być na razie ograniczony do płodów rolnych, rozsad, artykułów spożywczych oraz środków czystości.

niedziela, 26 kwiecień 2020 14:48

Szóstoklasista z Suchej filmuje leśne zwierzęta

Napisane przez

To miał być sposób na to, by połączyć zainteresowania nastolatka – zamiłowanie do nowoczesnych technologii i fauny. Odkąd zamknięte zostały szkoły, Tomasz Kubasiak z Suchej Beskidzkiej z niepokojem zaobserwował, że jego syn Antek spędza zbyt dużo czasu przy komputerze. Postanowił więc przekonać go do częstszego przebywania na zewnątrz. 

piątek, 17 kwiecień 2020 14:05

Suscy seniorzy dostają maseczki

Napisane przez

Na zlecenie władz Suchej Beskidzkiej jedna z suskich firm wyprodukowała dwa tysiące maseczek wielokrotnego użycia z materiałów medycznych, z przeznaczeniem dla mieszkańców miasta.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano o 207 osobach, których wyniki laboratoryjne wykazały zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2. Wśród tych osób jest 12 mieszkańców (8 kobiet, 4 mężczyzn) z naszego województwa w wieku od 22 do 77 lat. 

wtorek, 24 marzec 2020 11:35

Suski magistrat nie przyjmuje petentów

Napisane przez

Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej jako ostatni w powiecie suskim przeszedł w tryb pracy wewnętrznej i przestał przyjmować petentów. W innych takie kroki podjęto już na początku ubiegłego tygodnia. Suski pozostawał otwarty, ale urzędnicy apelowali, aby ograniczyć wizyty w magistracie do spraw najpilniejszych.

Kolejny apel związany z sytuacją epidemiologiczną opublikował suski szpital. Tym razem wprowadzono zmiany organizacyjne w funkcjonowaniu Przychodni Specjalistycznej. 

Strona 1 z 48

 

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka