Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Sucha Beskidzka (612)

wtorek, 24 marzec 2020 11:35

Suski magistrat nie przyjmuje petentów

Napisane przez

Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej jako ostatni w powiecie suskim przeszedł w tryb pracy wewnętrznej i przestał przyjmować petentów. W innych takie kroki podjęto już na początku ubiegłego tygodnia. Suski pozostawał otwarty, ale urzędnicy apelowali, aby ograniczyć wizyty w magistracie do spraw najpilniejszych.

Kolejny apel związany z sytuacją epidemiologiczną opublikował suski szpital. Tym razem wprowadzono zmiany organizacyjne w funkcjonowaniu Przychodni Specjalistycznej. 

W związku z nowymi okolicznościami wynikającymi z wprowadzenia przez władze państwowe stanu epidemicznego informujemy o konieczności dokonania zmian w organizacji uroczystości pogrzebowych św. Pamięci Tadeusza Dąbrowskiego.

Targi w Suchej Beskidzkiej oraz Jordanowie zostały odwołane.

 

czwartek, 12 marzec 2020 21:51

Zmarł Tadeusz Dąbrowski

Napisane przez

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w 12 marca br. zmarł sędzia Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, Przewodniczący Wydziału Karnego - Tadeusz Dąbrowski.

Suskie starostwo wprowadziło czasowe ograniczenie w funkcjonowaniu. Do odwołania Wydział Geodezji nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi stron, a Wydział Komunikacji zmienia sposób załatwiania spraw związanych z rejestracją i ewidencją pojazdów.

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, personelu i osób odwiedzających, w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzeniającymi się zakażeniami koronawirusem (COVID-19), od 12 marca 2020 r. wprowadza się dodatkowe zalecenia prewencyjne na wszystkich oddziałach w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim.

piątek, 06 marzec 2020 20:30

Miasto buduje hotel, by zainwestowali w niego inni

Napisane przez

Teren Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji - Babia Góra w Suchej Beskidzkiej coraz bardziej się zmienia. Obok kompleksu boisk powstaje właśnie budynek zaplecza sportowego z bazą hotelową, biurową i gastronomiczną, a na następne lata zaplanowano kolejne udoskonalenia.

W dniu dzisiejszym został wprowadzony zakaz odwiedzin w szpitalu w Suchej Beskidzkiej i w Makowie Podhalańskim. Zakaz nie dotyczy tylko oddziału pediatrycznego, gdzie może przebywać przy dziecku jedna osoba dorosła. Zakaz obowiązuje do odwołania.

Strona 1 z 48

 

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka