Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 18 styczeń 2019 14:04

Zmarła lekarz Ewa Chałuda

Napisał

W czwartek 17 stycznia w wieku 64 lat zmarła lekarz medycyny Ewa Chałuda. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. o godz. 15:00 w Kościele Parafialnym w Suchej Beskidzkiej.

Ewa Chałuda, lekarz pediatra i specjalista w zakresie neonatologii, była wieloletnim pracownikiem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. W latach 1985-2000 pełniła tam funkcję ordynatora Oddziału Neonatologicznego. Do 31 grudnia 2017 r. pracowała w poradni neonatologicznej. Neonatologia była jej miłością i pasją życiową. Była powszechnie znanym i cenionym lekarzem, dla którego dobro małego pacjenta i jego mamy zawsze była sprawą nadrzędną. 

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaZmarła lekarz Ewa Chałuda