Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 04 luty 2019 08:47

Sucha Beskidzka: Wykonawca centrum filmowego poszukiwany

Napisane przez

Władze Suchej Beskidzkiej czekają na zgłoszenia wykonawców budowy Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera. Termin składania ofert do przetargu upływa 8 lutego.

Jak przypomniał Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej, w ramach inwestycji ma powstać nowoczesny obiekt o kubaturze ok. 21 000 m3 z podziemnym parkingiem.

Zgodnie z dokumentacją projektową w budynku znajdzie się sala widowiskowo-kinowa oraz pomieszczenia na potrzeby Miejskiego Ośrodka Kultury i Biblioteki.

- Ta największa z zaplanowanych przez nasze miasto inwestycji jest dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w kwocie 6 000 000 zł – poinformował włodarz stolicy regionu.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSucha Beskidzka: Wykonawca centrum filmowego poszukiwany