Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 17 marzec 2019 22:44

Kolejny Suszanin w Big Brotherze!

Napisała

Po osiemnastu latach przerwy nasz powiat, a dokładniej Sucha Beskidzka, ma kolejnego przedstawiciela w "domu wielkiego brata". W niedzielny wieczór 42-letni Daniel Barłóg został zaprezentowany jako jeden z osiemnastu uczestników szóstej edycji Big Brothera.

 

W marcu 2001 roku Monika Sewioło pojawiła się w programie Big Brother. Monika jako druga wówczas osoba pożegnała się z programem. Jak długo potrwa przygoda Daniela Barłóga?

Oto jak został scharakteryzowany Daniel Barłóg: "Daniel łączy w sobie wiele sprzeczności, co może wzbudzać kontrowersje. Na co dzień jest hodowcą owiec. Mieszka ze swoją ukochaną partnerką na ranczu, które jest jego azylem. W czasie wolnym jest zagorzałym morsem, a swoją pasją stara się zarażać innych ludzi. Dodatkowo, stworzył własny system ćwiczeń oparty na różnych dyscyplinach sportowych. Codziennie czyta Pismo Święte i nie boi się stanąć w obronie religii."

Nazwa programu wzięła się od imienia jednego z bohaterów antyutopii George'a Orwella zatytułowanej Rok 1984, gdzie przedstawiony został obraz państwa totalitarnego, w którym Wielki Brat kontrolował całe życie mieszkańców.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaKolejny Suszanin w Big Brotherze!