Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 30 wrzesień 2014 15:28

Plac zabaw zamiast rudery

Napisał

Z terenu Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej zniknie budynek gospodarczy. Księgozbiór , który się tam znajdował, przeniesiono do budynku szkoły.

 

Budynek gospodarczy przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Zasepnickiej w Suchej Beskidzkiej zostanie rozebrany. Taką decyzję podjął włodarz miasta biorąc pod uwagę zły stan techniczny budynku oraz niską opłacalność jego ewentualnego remontu i przebudowy

Decyzja ta oznacza, że mieszcząca się w obiekcie filia biblioteki została przeniesiona do przyziemia szkoły. Oprócz tego, że uczniowie będą mogli buszować w księgozbiorze bez obaw, że dach zleci im na głowę, władze miasta widzą i inne korzyści z podjętej decyzji. Skorzystać mają ci, co naukę czytania dopiero zaczynają.

- Teren po rozbiórce poszerzy plac przyszkolny i umożliwi lokalizację np. placu zabaw dla dzieci – zapewnia Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej.

Obecnie trwają procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na rozebranie budynku.

 

raz

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaPlac zabaw zamiast rudery