Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 12 kwiecień 2019 18:10

Zostań mistrzem słownych potyczek - niebawem VI OTWARTE MISTRZOSTWA SUCHEJ BESKIDZKIEJ W SCRABBLE

Napisane przez

Wielkimi krokami zbliża się suska majówka. Jednym z jej stałych punktów jest turniej scrabble, który odbywa się w Bibliotece Suskiej. W tym roku odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Suchej Beskidzkiej w Scrabble. Po raz pierwszy zostanie zorganizowany Mały Finał dla dzieci i młodzieży!

Turniej odbędzie się 1 maja 2019 o godz. 12.00 w siedzibie Biblioteki Suskiej przy ul. Piłsudskiego 23. Każdy może dołączyć do zabawy. Nieważne, ile ma lat, jak często gra w Scrabble i czy uważa się za amatora lub mistrza. Wystarczy lubić grę i mieć ochotę na ciekawe spędzenie majówkowego popołudnia.

W tym roku, wychodząc naprzeciw prośbom z poprzedniej edycji, po raz pierwszy zorganizowany zostanie Mały Finał dla dzieci i młodzieży. Równolegle z głównym finałem turniejowym czterech młodych uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów, będzie mogło wziąć udział w dodatkowej rozgrywce. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Nagrodzona zostanie również osoba, która w ciągu całego turnieju, ułoży najwyżej punktowane słowo. 

By wziąć udział w mistrzostwach należy się zgłosić:
- osobiście (BIBLIOTEKA SUSKA ul. Piłsudskiego 23, FILIA SZPITAL ul.
Szpitalna 22, FILIA ZASYPNICA ul. Zasypnicka 1)
- telefonicznie (33 874 22 47) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W dniu turnieju uczestnicy będą musieli wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest również dostępny na stronie internetowej www.bibliotekasuska.pl . Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem: www.bibliotekasuska.pl/pdf/scrabble2019.pdf

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaZostań mistrzem słownych potyczek - niebawem VI OTWARTE MISTRZOSTWA SUCHEJ BESKIDZKIEJ W SCRABBLE