Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 28 czerwiec 2019 06:31

Na basen, na godzinę - za darmo

Napisane przez

Władze Suchej Beskidzkiej poinformowały mieszkańców miasta, że na Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej nadal realizowane będą dwa programy rekreacyjne tj. „Pływanie dla zdrowia" - program skierowany do dzieci  oraz „Jesteśmy nadal aktywni" przeznaczony dla emerytów i rencistów.

Natomiast ulegają zmianie dni wejść bezpłatnych na Krytą Pływalnię – od dnia 1 lipca 2019 r. zapraszają  do bezpłatnego korzystania z basenu jedną godzinę dziennie od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem sobót i niedziel).

Z programów mogą korzystać: dzieci do lat 12, w tym dzieci do lat 7 wraz z rodzicem lub prawnym opiekunem; wychowankowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych oraz podopieczni Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej – jako grupy zorganizowane; emeryci i renciści

Wstęp: dzieci - za okazaniem legitymacji szkolnej; w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do szkoły, za okazaniem dowodu tożsamości rodzica lub prawnego opiekuna; emeryci i renciści - za okazaniem legitymacji emeryta/rencisty, świadczenia przedemerytalnego, z dowodem tożsamości.

 

Informacji udziela: Referat Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej,  tel. 33 874 95 47,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej, ul. Zielona 1, tel. 33 874 55 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: UM Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaNa basen, na godzinę - za darmo