Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 03 lipiec 2019 22:18

100 litrów krwi na 100-lecie Policji w Suchej Beskidzkiej.

W tym roku Polska Policja świętuje 100 rocznicę powstania. Ten wyjątkowy jubileusz obchodzony jest na wiele sposobów. Na terenie województwa małopolskiego z tej okazji organizowana jest akcja krwiodawstwa „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”, w ramach której przeprowadzane są zbiórki krwi.

Już 9 lipca 2019 r. w godzinach od 8.00 do 13.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej (sali narad - boczne wejście) odbędzie się akcja oddawania krwi. Do udziału w akcji oprócz policjantów, pracowników Policji oraz funkcjonariuszy innych służb zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu suskiego i chętnych do podzielenia się tym cennym darem. 

Zebrana w akcji krew pozwoli zabezpieczyć ten cenny dar dla chorych i potrzebujących ze szpitali i klinik naszego regionu. O tym, że oddawanie krwi jest wartościowym gestem nikogo nie trzeba przekonywać. Warto zachęcać do regularnego oddawania krwi rodzinę i przyjaciół. 

Twoja krew ratuje życie! Bądź z nami tego dnia!

 

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka100 litrów krwi na 100-lecie Policji w Suchej Beskidzkiej.