Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 30 wrzesień 2019 23:13

Więcej światła i nowy asfalt

Jeszcze w tym roku powinny zostać wyremontowane dwie ulice w Suchej Beskidzkiej, których stan woła o pomstę do nieba. Przy jednej z nich przybędzie też latarni.

  

Władze Suchej Beskidzkiej pozyskały ponad 131 tys. zł dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na remonty ulic 29 Stycznia oraz Aleksandra Starzeńskiego. Pierwsza z nich zostanie przebudowana na odcinku pomiędzy ul. Cmentarną a schodami prowadzącymi do ul. Nad Stawami. Droga ma zostać poszerzona i pokryta nową nawierzchnią asfaltową. W planach jest też wykonanie muru oporowego o długości 15 metrów. W przypadku ulicy Starzeńskiego, na pierwszych 320 metrach jezdni położony zostanie nowy asfalt. Dalej, wzdłuż odcinka o długości 460 metrów stanie 7 słupów elektroenergetycznych,  na których wykonawca zainstaluje 10 ledowych lamp.

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaWięcej światła i nowy asfalt