Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 12 październik 2019 15:32

Uwaga, przeniesiono lokal wyborczy!

Uwaga, przeniesiono lokal wyborczy! Foto: Edyta Łepkowska

Mieszkańcy osiedla Na Stawach w Suchej Beskidzkiej, którzy przyzwyczaili się do tego, że podczas każdych wyborów głosują w Liceum Ogólnokształcącym, mogą się zdziwić, gdy jutro (13 października) udadzą się w to miejsce, by wybrać swoich przedstawicieli do sejmu i senatu. Zastaną tam zamknięte na głucho drzwi.

 

Ich lokal wyborczy został bowiem przeniesiony do budynku Szkoły Podstawowej Nr 1. Na szczęście znajduje się on bardzo blisko ogólniaka, toteż osoby, które siłą przyzwyczajenia przyjdą tam, gdzie głosowały dotychczas, nie będą musiały daleko chodzić, by dotrzeć we właściwe miejsce. Zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 to efekt reformy oświatowej. Ponieważ w liceum uczy jest w tym roku szkolnym więcej pierwszoklasistów niż w latach poprzednich, zrobiło się tam po prostu ciaśniej. Zabrakło miejsca na lokal wyborczy.

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaUwaga, przeniesiono lokal wyborczy!