Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 31 październik 2019 19:46

Sucha. Dwie ulice zamienią się w jednokierunkowe!

Na szczęście to tylko jednodniowa zmiana organizacji ruchu wprowadzona po to, by usprawnić ruch w dniu Wszystkich Świętych.

1 listopada ulice Cmentarna oraz Kościelna w Suchej Beskidzkiej (ta druga na odcinku od ulicy Konopnickiej do Cmentarnej) będą jednokierunkowe. Ruch nimi będzie się odbywał tak, jak pokazano na powyższym planie. - Zmiany te są konieczne do utrzymania porządku i przejezdności dróg w rejonie cmentarza. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie, zwracanie uwagi na oznakowanie, nie zastawianie i blokowanie innych pojazdów oraz bezwzględne stosowanie się do poleceń służb mundurowych – apeluje suska policja.

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSucha. Dwie ulice zamienią się w jednokierunkowe!