Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 12 listopad 2019 08:28

Budowa bazy hotelowej w MCSiR bez wykonawcy

Nie dość, że brakuje firm chcących stanąć do przetargu, to jeszcze cena zaoferowana przez jedyną zainteresowaną budową bazy hotelowej w Suchej Beskidzkiej jest za wysoka.

Jak poinformował w swoim comiesięcznym, październikowym sprawozdaniu z pracy burmistrza włodarz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt, w ogłoszonym 11 września 2019 r. przetargu nieograniczonym na realizację pierwszego etapu budowy zaplecza sportowego z bazą hotelową, biurową i gastronomiczną na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra, tj. wykonanie przyziemia – części klubowej budynku, wpłynęła jedna oferta zawierająca cenę - 859 665,76 zł.

Gospodarz stolicy regionu poinformował, że przetarg został unieważniony 4 października 2019 r. „ponieważ cena złożonej oferty przekraczała kwotę, jaka została zabezpieczona w tegorocznym budżecie Gminy”.

- W najbliższych dniach zostanie ogłoszony drugi przetarg, który będzie obejmował budowę obiektu w stanie surowym otwartym z terminem realizacji do końca września 2020 roku – czytamy w sprawozdaniu.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaBudowa bazy hotelowej w MCSiR bez wykonawcy