Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 15 styczeń 2020 12:10

Sucha. Basen za darmo

Napisane przez
Sucha. Basen za darmo Foto: Edyta Łepkowska

Tak samo, jak w minionym roku, dzieci do lat dwunastu oraz emeryci i renciści z Suchej Beskidzkiej nadal mogą korzystać z krytej pływalni w tym mieście za darmo. Ale nie bez ograniczeń. W ramach tej oferty przysługuje jedna bezpłatna godzina pływania dziennie, wyłącznie od poniedziałku do piątku.

 

W Suchej Beskidzkiej już od dłuższego czasu realizowane są dwa programy rekreacyjne. Pierwszy - „Pływanie dla zdrowia", adresowany jest do dzieci. Drugi, pod nazwą „Jesteśmy nadal aktywni", to oferta dla emerytów i rencistów. Aby skorzystać z godziny bezpłatnego pływania dziennie, przy wejściu do krytej pływalni uczeń musi okazać legitymację szkolną. W przypadku dziecka, które jeszcze nie uczęszcza do szkoły, wystarczy, że jego mama lub tata pokaże dowód osobisty. W bezpłatnych zajęciach w ramach programu „Pływanie dla zdrowia” mogą też brać udział zorganizowane grupy z przedszkoli, podstawówek i Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej. Seniorzy popływają za darmo, jeśli przedstawią legitymację emeryta lub rencisty, ewentualnie świadczenie przedemerytalne wraz z dowodem tożsamości.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSucha. Basen za darmo