Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 12 marzec 2020 13:33

Dodatkowe środki ostrożności w suskim szpitalu

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, personelu i osób odwiedzających, w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzeniającymi się zakażeniami koronawirusem (COVID-19), od 12 marca 2020 r. wprowadza się dodatkowe zalecenia prewencyjne na wszystkich oddziałach w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim.

 

Na terenie Szpitala wprowadzamy zakaz ruchu pacjentów hospitalizowanych między oddziałami.Zalecane jest unikanie pasażu handlowego znajdującego się na poziomie -1, w tym przebywanie w obszarach zwiększonej liczebności osób z zewnątrz. W wyjątkowych potrzebach, można prosić o pomoc personel oddziału - czytamy w komunikacie ZOZ w Suchej Beskidzkiej.

Pacjenci przebywający w szpitalu mają całkowity zakaz wychodzenia poza teren szpitala np. do apteki czy bankomatu.

Szpital zaleca także ograniczenie korzystania ze szpitalnej kaplicy w przypadku objawów infekcji oddechowych.

W przypadkach przemieszczania się po terenie szpitala, obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk, przy użyciu dezynfektorów znajdujących się przed każdym wejściem na oddziały/na każdej kondygnacji budynku.

Pełny komunikat dyrekcji suskiego szpitala można znaleźć tutaj.

źródło: ZOZ Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaDodatkowe środki ostrożności w suskim szpitalu