Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 15 marzec 2020 10:55

Ważna informacja dotycząca pochówku śp. Tadeusza Dąbrowskiego

Napisał

W związku z nowymi okolicznościami wynikającymi z wprowadzenia przez władze państwowe stanu epidemicznego informujemy o konieczności dokonania zmian w organizacji uroczystości pogrzebowych św. Pamięci Tadeusza Dąbrowskiego.

 

Zmiany te wynikają również z zaleceń Episkopatu Polski, którymi ograniczono ilość osób  mogących uczestniczyć we Mszy Świętej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kościoła do nie więcej, niż 50 osób.

W tej sytuacji wspólnie z Proboszczem naszej Suskiej Parafii uzgodniono, iż w uroczystościach pogrzebowych zaplanowanych na 16.03.2020r. wezmą udział jedynie członkowie rodziny.

Jednocześnie informujemy, że uroczysta Msza Święta Żałobna zostanie zorganizowana po zniesieniu ograniczeń wynikających z epidemii koronawirusa. O jej terminie powiadomimy w mediach społecznościowych.

Osoby pragnące pożegnać Św. Pamięci Tadeusza  prosimy o uwzględnienie  w swoich planach powyższych informacji.

 

                                                                    Rodzina

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaWażna informacja dotycząca pochówku śp. Tadeusza Dąbrowskiego