Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 24 marzec 2020 11:35

Suski magistrat nie przyjmuje petentów

Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej jako ostatni w powiecie suskim przeszedł w tryb pracy wewnętrznej i przestał przyjmować petentów. W innych takie kroki podjęto już na początku ubiegłego tygodnia. Suski pozostawał otwarty, ale urzędnicy apelowali, aby ograniczyć wizyty w magistracie do spraw najpilniejszych.

 

Jak się jednak okazało, niektórzy klienci nie przejęli się tymi prośbami i przychodzili do ratusza nawet z błahostkami. Obecnie, aż do odwołania, osobisty kontakt z urzędnikami będzie możliwy tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym i wyłącznie w sprawach ważnych i niecierpiących zwłoki, które nie mogą być załatwione drogą elektroniczną. W innych przypadkach trzeba ograniczyć się do kontaktu telefonicznego lub korespondencyjnego – tradycyjnego, e-mailowego albo przez system e-PUAP. Przed wejściem do magistratu umieszczona została skrzynka pocztowa na korespondencję, która nie wymaga potwierdzenia wpływu.

Wszelkie płatności należy regulować bezgotówkowo, przelewami elektronicznymi. Jeśli jednak ktoś nie ma takiej możliwości, może poczekać, aż kasa urzędu zostanie otwarta. Nie zostaną mu naliczone odsetki za zwłokę.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuski magistrat nie przyjmuje petentów