Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 17 kwiecień 2020 14:05

Suscy seniorzy dostają maseczki

Na zlecenie władz Suchej Beskidzkiej jedna z suskich firm wyprodukowała dwa tysiące maseczek wielokrotnego użycia z materiałów medycznych, z przeznaczeniem dla mieszkańców miasta.

Jak podaje suski ratusz, maseczki są rozdysponowane w pierwszej kolejności osobom starszym, chorym i ich opiekunom. Do ich dystrybucji zaangażowały się organizacje pozarządowe z Suchej Beskidzkiej działające na rzecz seniorów (w tym emerytów i rencistów) oraz radni , którzy najlepiej znają swoje środowisko i potrzeby mieszkańców.

- Dla osób, które nie mają jeszcze maseczki, a czują się szczególnie zagrożone i chciałyby otrzymać je bezpłatnie, informujemy, że można to zrobić kontaktując się z Urzędem Miasta nr telefonu 33 874 95 00 lub 874 95 35, a także emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zachęcają urzędnicy z Suchej Beskidzkiej.

Zainteresowani zostaną poinformowani w jaki sposób można odebrać maseczki, a w wyjątkowych sytuacjach mogą być one dostarczone na miejsce przez służby miejskie. Maseczki nadają się do wielokrotnego wykorzystania po kilkuminutowym praniu w wodzie o temperaturze 60 stopni.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuscy seniorzy dostają maseczki