Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 29 kwiecień 2020 09:51

Targi Kwiatowe zamiast Wystawy Ogrodniczej

Wieloletnią tradycją Suchej Beskidzkiej była Wystawa Ogrodnicza, która odbywała się w czasie Suskiej Majówki. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, organizowanie masowych imprez nie wchodzi w rachubę, jednak miłośnicy roślin nie będą zawiedzeni.

 

 

Zamiast tradycyjnej Wystawy Ogrodniczej, w Suchej Beskidzkiej 1 maja odbędą się nieco skromniejsze Targi Kwiatowe. Zostaną zorganizowane na placu targowym przy ul. Zamkowej, przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków ostrożności. Przerwy między stoiskami mają wynosić po około 3 metry, a na targowisku jednorazowo będą mogły przebywać 4 osoby na jedno stanowisko handlowe. Nie oznacza to jednak, że tylu klientów może stać bezpośrednio przy stoisku, należy bowiem zadbać o zachowanie przynajmniej 2 metrów odległości od innych znajdujących się na placu osób. Targi potrwają od 6.00 do 14.00.

Podczas Targów Kwiatowych prowadzona będzie wyłącznie sprzedaż roślin, nasion, nawozów i narzędzi ogrodniczych. Hodowcy i handlowcy, którzy chcieliby wystawić na nich swój towar, powinni zgłosić chęć udziału w suskiej Straży Miejskiej do czwartku (30 kwietnia), do godz. 10.00. Mogą to zrobić telefonicznie (nr 33 874-95-21, 507-055-413) lub e-mailem, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaTargi Kwiatowe zamiast Wystawy Ogrodniczej