Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 maj 2020 12:31

COVID-19 w suskim szpitalu

Od dzisiaj (czyli od 29 maja) aż do odwołania zawieszona zostaje działalność oddziału kardiologicznego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Również poradnia kardiologiczna nie będzie na razie przyjmowała pacjentów. Wszystkiemu winien koronawirus wykryty u jednego z chorych.

 

Pacjentowi oddziału kardiologicznego suskiego szpitala wykonano test w kierunku SARS-CoV-2. Wynik okazał się dodatni. - Wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa w celu minimalizacji ryzyka transmisji COVID-19. Pacjent z pozytywnym wynikiem testu został przetransportowany specjalistycznym transportem do szpitala jednoimiennego w Krakowie – informuje Monika Wróblewska-Polak, rzeczniczka prasowa ZOZ w Suchej Beskidzkiej.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaCOVID-19 w suskim szpitalu