Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 09 czerwiec 2020 08:11

Na suski skatepark będzie trzeba poczekać

Na suski skatepark będzie trzeba poczekać Zdjęcie ilustracyjne, pixabay.com

W 2019 roku ruszyła budowa skateparku w Suchej Beskidzkiej. Jednak władzom stolicy regionu nie udało się wyłonić wykonawcy tej sportowej infrastruktury.

W ogłoszonym 11 marca 2020 r. przetargu nieograniczonym na budowę skateparku wpłynęła jedna oferta zawierająca cenę 182 582,43 zł.

- Przetarg został unieważniony 26 marca 2020 r. ponieważ cena złożonej oferty przekraczała kwotę przeznaczoną w budżecie gminy na realizację tego zadania – poinformował Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej.

Na realizację tego przedsięwzięcia władze miasta złożyły wniosek o dotację celową z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa”, rozstrzygnięcie konkursu ma nastąpić w III kwartale br.

- Przewidziane do wykonania prace w drugim etapie obejmują montaż przeszkód terenowych w postaci ramp, barier i podestów oraz urządzeń do ćwiczeń sprawnościowych. W 2019 roku został utwardzony teren wraz z wykonaniem nawierzchni asfaltowej. Zakres prac do zrealizowania w roku bieżącym będzie uzależniony od pozyskania dotacji z ww. projektu – dodał włodarz miasta.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaNa suski skatepark będzie trzeba poczekać