Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 22 czerwiec 2020 06:42

Suskie targowisko stanie otworem

Suskie targowisko stanie otworem pixabay.com

W dniu 23 czerwca 2020 r. (wtorek) targowisko przy ul. Zamkowej w Suchej Beskidzkiej będzie otwarte z zachowaniem obowiązujących obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Wjazd kupców możliwy będzie tylko do godziny 7:00.Wyznaczaniem miejsc handlowych, nadzorowaniem i egzekwowaniem określonych zasad sprzedaży na placu targowym zajmuje się Straż Miejska w Suchej Beskidzkiej.

Dla bezpieczeństwa sprzedawców i kupujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się ściśle do zaleceń odpowiedzialnych służb.

Wszystkie osoby przebywające na placu targowym muszą mieć zasłonięte usta i nos. Osoby, które nie zastosują się do powyższych zasad będą wezwane do natychmiastowego opuszczenia targowiska.

Wytyczne sanitarne:

- obowiązkiem sprzedawcy jest posiadanie na stoisku płynu do dezynfekcji;
- osoby sprzedające zobowiązane są do używania jednorazowych rękawiczek lub dezynfekcji rąk. Osoby kupujące, które nie posiadają rękawiczek zobowiązane są do zdezynfekowania rąk przed wejściem na plac targowy (płyn do dezynfekcji będzie dostępny przy wejściu).

źródło: UM Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuskie targowisko stanie otworem