Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 03 lipiec 2020 19:50

Budka odwiedził Suchą Beskidzką

Napisane przez

- Nie przyjechałem tutaj, żeby gadać, ale żeby roznosić materiały. Pójdziemy teraz wzdłuż pięknej ulicy Mickiewicza w kierunku dworca, a jak ktoś jest starszy to pamięta, że to jest też w stronę Mimozy i Ceresu - powiedział Borys Budka podczas piątkowej wizyty w Suchej Beskidzkiej. I przy okazji przypomniał, że w dzieciństwie spędzał w Suchej wakacje, a do dziś mieszka tu jego babcia.

12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w których zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Dwójka kandydatów objeżdża całą Polskę i spotyka się ze swoimi wyborcami w różnych rejonach naszego kraju, w akcji są również politycy obu obozów wspierający swojego kandydata. W piątek do Suchej Beskidzkiej zawita przewodniczący Koalicji Obywatelskiej, Borys Budka, który wcześniej był w Opolu i Andrychowie, a po wizycie w stolicy powiatu suskiego obrał kierunek na Myślenice.

- Proszę was o to, żebyście mobilizowali, zachęcali innych. Pamiętajcie o jednym, że od drugiej strony różnimy się tym, że jeżeli ktoś ma inne poglądy, to absolutnie nie wolno jej atakować. Możecie próbować starać się przekonać kogoś na argumenty, a jeśli nic z tego nie będzie, to przecież każdy ma prawo do swoich poglądów. Najważniejsze jest to, żebyśmy się mogli normalnie różnić, zasypywali te podziały, które są od pięciu lat w społeczeństwie. Zachęcajcie tych, którzy głosowali na innych kandydatów opozycji, bo chcieli zmiany. Ci, co głosowali na kandydata PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, Szymona Hołownię, Roberta Biedronia, Krzysztofa Bosaka. Wszyscy oni chcieli zmiany, nie chcieli w pałacu dalej pana prezydenta Andrzeja Dudy. Jeżeli dalej chcą zmiany, to wybór jest prosty, wybór jest jeden - Rafał Trzaskowski. 

- Pięć lat temu przyjechał tutaj Andrzej Duda dziękując za wynik w wyborach. Wierzę w to, że ja też tutaj przyjadę z Rafałem Trzaskowskim i będziemy dziękować Suchej Beskidzkiej - dodał Borys Budka.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaBudka odwiedził Suchą Beskidzką