Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 13 lipiec 2020 14:14

Koronawirus znowu na chirurgii suskiego szpitala

Napisane przez

Jak dzisiaj podawaliśmy, wśród mieszkańców powiatu suskiego nie ma nowych osób zakażonych koronawirusem. Okazuje się jednak, że dwa przypadki COVID-19 wykryto w suskim szpitalu. Tyle tylko, iż dotyczą one osób zamieszkałych w innych powiatach i wykazywane są w tamtejszych zestawieniach zarażonych pacjentów.

 

To już druga sytuacja, gdy koronawirus pojawił się na oddziale chirurgicznym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. W czerwcu zakażeniu uległ zatrudniony tam lekarz. Teraz testy na obecność koronawirusa dały wynik dodatni u pacjenta i pielęgniarki. Jedna z zakażonych osób trafiła do szpitala jednoimiennego dedykowanego chorym na COVID-19, druga została poddana izolacji. Natomiast oddział chirurgiczny suskiego ZOZ po raz kolejny został zamknięty do odwołania.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaKoronawirus znowu na chirurgii suskiego szpitala