Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 14 lipiec 2020 12:39

Odszedł ceniony muzyk i nauczyciel

Napisane przez
Odszedł ceniony muzyk i nauczyciel Foto: Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej

Sucha Beskidzka poniosła niemałą stratę. Zmarł muzyk i nauczyciel Rafał Baranowicz, który przez pięć ostatnich lat pracował w suskiej Szkole Muzycznej I stopnia. Przez uczniów był ceniony za cierpliwość i wyrozumiałość, a przez dorosłych za koleżeńskość i niezawodność.

 

Rafał Baranowicz ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach. Koncertował ze Śląskim Oktetem Gitarowym, a także Orkiestrą Nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej. W tym mieście najbardziej jednak był znany jako nauczyciel gry na gitarze. W suskiej Szkole Muzycznej od 2015 roku prowadził klasę tego instrumentu. „Pan mgr Rafał Baranowicz opuścił nas niespodziewanie. Straciliśmy wspaniałego pedagoga, muzyka, kolegę. Człowieka, na którego zawsze mogliśmy liczyć” – to słowa dyrekcji i pracowników Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej, opublikowane na jej internetowej stronie.

Nauczyciel zostanie pochowany w Żarach w województwie lubuskim. Pogrzeb odbędzie się 15 lipca o 14.00 na tamtejszym cmentarzu komunalnym przy ul. Szpitalnej.

 

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaOdszedł ceniony muzyk i nauczyciel