Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 27 lipiec 2020 05:36

Można już się bawić na suskich placach zabaw

Napisane przez
Można już się bawić na suskich placach zabaw pixabay.com

Suski magistrat poinformował, że od 27 lipca można korzystać z urządzeń zlokalizowanych na placach zabaw, które posiadają nawierzchnię trawiastą oraz siłowni plenerowej. Niestety, z uwagi na brak możliwości częstej wymiany piasku i jego odpowiedniej dezynfekcji, urządzenia na placach o podłożu piaszczystym oraz piaskownice w dalszym ciągu będą wyłączone z użytkowania.

Suscy urzędnicy przypominają, że korzystający z urządzeń zabawowych zobowiązani są do zachowania rygoru sanitarnego. Uczestnikiem placu zabaw może być tylko dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych, a w razie gorszego samopoczucia należy niezwłocznie przerwać pobyt na placu. Opiekunowie powinni zachować dystans społeczny wynoszący co najmniej 2 m. W przypadku braku możliwości zachowania odpowiedniej odległości, z uwagi na liczbę osób przebywających na terenie obiektu, zaleca się rezygnację z zabawy lub jej kontynuację w późniejszym czasie. Należy bezwzględnie pamiętać o higienie rąk dziecka - w tym celu opiekunowie powinni być wyposażeni w chusteczki, a także w miarę możliwości środki dezynfekujące.

Administrator obiektu nie ma możliwości kontrolowania liczby przebywających osób oraz dezynfekcji urządzeń po każdym użyciu, dlatego też apelujemy do rodziców
i opiekunów o odpowiedzialne zachowanie i rozwagę, aby zabawa była przede wszystkim bezpieczna !

źródło: M. Cholewa-Janoszek/UM Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaMożna już się bawić na suskich placach zabaw