Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 04 sierpień 2020 06:26

Wrócą do szkoły z nowym dachem

Napisane przez
Wrócą do szkoły z nowym dachem Google Mapa

Co prawda jeszcze nie wiadomo, czy uczniowie wrócą do szkół we wrześniu, ale jeśli tak, to ci ze Szkoły Podstawowej nr 1 zasiądą w klasach pod nowym dachem.

Władze Suchej Beskidzkiej zawarły umowę na realizację prac związanych z remontem dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej. Zakres robót obejmuje wykonanie polimerowej membrany hydroizolacyjnej o pow. 725 m2 nad częścią dydaktyczną szkoły od strony ul. płk T. Semika oraz nad salą gimnastyczną.

Dodatkowo wykonane zostaną obróbki blacharskie i pasy okapowe z blachy powlekanej folią PVC.

- Stare pokrycie z papy nie spełniało już swojej funkcji i wymagało pilnej wymiany – wyjaśnia Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej.

Zgodnie z zawartą umową prace winny być zakończone w terminie do końca sierpnia 2020 r. Koszt zleconych robót stanowi kwotę 88.218,53 zł brutto.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaWrócą do szkoły z nowym dachem