Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 20 sierpień 2020 23:17

Na Kułasówce wypatrują gazociągu

Napisał
Na Kułasówce wypatrują gazociągu Fot. Pixabay

Niegdyś brakowało chętnych do podpięcia swoich domów do instalacji gazowych. Teraz, szczególnie w miastach, ale nie tylko coraz więcej osób przekonuje się do ogrzewania budynków błękitnym paliwem. Ale by doczekać się przyłączenia trzeba niekiedy mieć anielską cierpliwość. Przekonują się o tym między innymi suszanie.    

- Jak przebiegają prace gazyfikacyjne na terenie miasta. Czy są kontynuowane, czy zostały zatrzymane – pytała niedawno radna Maria Lenart. W odpowiedzi usłyszała, że trwa wyłanianie wykonawcy odcinka na osiedlu Kułasówka. – Te procedury trwają i nie wiadomo jak się zakończą. Kontaktowałem się z przedstawicielami gazowni. Wiedzą że nam na tym zależy i obiecują, że ten odcinek będzie realizowany – dzielił się posiadaną wiedzą burmistrz Stanisław Lichosyt. Wspomniał, że jest szansa by zimą domy w tej części miasta były już ogrzewane gazem. Zaznaczył, że gmina niewiele jednak może w tej sprawie zrobić, choć nie do końca. – Możemy ich tylko wspierać i im kibicować oraz pomagać przy pozyskiwaniu terenu bo z tym czasem bywa problem – mówi. 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaNa Kułasówce wypatrują gazociągu