Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 03 wrzesień 2020 06:39

Oddaj głos na Suchą Beskidzką - konkurs "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI"

Napisał
Oddaj głos na Suchą Beskidzką - konkurs "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI" Grzegorz Wysmołek

Samorząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs, którego założeniem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej interesujących, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce atrakcji, przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych, dzięki którym staje się ona najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

 Konkurs składa się z kilku etapów. Udział w konkursie jest bezpłatny. - Z satysfakcją informujemy, że nasze miasto, które zostało zgłoszone do konkursu w kategorii „Miejsce z klimatem” przeszło do II etapu konkursu tj. głosowania internautów - informuje Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej. Apeluje do mieszkańców miasta, gości i wszystkich tych, którzy mieli możliwość zobaczyć miasto i piękny zamek o oddanie głosu na Suchą Beskidzką. 

Głosowanie trwa tylko do 20 września 2020 r. Przy tej okazji bardzo prosimy o zachęcanie do czynnego udziału w konkursie innych osób i rozpowszechnianie tej informacji. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku! Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony. Oddać swój  głos można tylko jeden raz. Poniżej link do strony, na której można zagłosować:

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaOddaj głos na Suchą Beskidzką - konkurs "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI"