Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 11 wrzesień 2020 23:11

X Memoriał Wojciecha Spyrki – odwołany

Napisał

Jubileuszowy „X” memoriał Wojciecha Spyrki został odwołany. Powodem odwołania jest trwająca pandemia koronawirusa.

 

Co roku we wrześniu na teren powiatu suskiego przyjeżdżały drużyny piłkarskie służb mundurowych, które rywalizowały w meczach piłki nożnej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Memoriał ten organizowany był Komendę Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z Zarządem Wojewódzkim i Terenowym NSZZ Policjantów oraz Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach na cześć Wojciecha Spyrki, który nie tylko był lubiany przez kolegów, ale też pracował w policji od 2007 roku. Początkowo w Komisariacie w Jordanowie, a potem w Komendzie Powiatowej w Suchej Beskidzkiej. W kwietniu 2011 roku podczas czynności służbowych prowadzonych na terenie Krakowa uczestniczył w wypadku drogowym. Obrażenia, jakich doznał, okazały się na tyle poważne, że lekarzom nie udało się uratować mu życia. Turniej na jego cześć, cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego też zeszłoroczna już „IX” edycja była organizowana na dwóch orlikach tj. w Suchej Beskidzkiej oraz w Makowie Podhalańskim. W czasie rozgrywek nie tylko nie brakowało emocji, ale przede wszystkim zadbano o zawodowych sędziach piłkarskich oraz zabezpieczeniu medycznym.

 

Tegoroczny już jubileuszowy memoriał został przełożony na kolejny rok, który miejmy nadzieję, odbędzie się w tak samo świetnej atmosferze oraz duchem rywalizacji, jak w ubiegłych latach.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaX Memoriał Wojciecha Spyrki – odwołany