Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 15 październik 2020 13:16

Sucha: Znikają ostatnie zabudowania po zakładzie przetwórczym i winiarni. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu

Napisane przez

Od dziś przez kilka dni w centrum Suchej Beskidzkiej, szczególnie w godzinach szczytu, mogą występować większe niż zwykle zatory. Rozpoczęło się wyburzanie budynku po byłym Zakładzie Przetwórstwa Owoców i Warzyw i Zakładzie Winiarskim, co wiąże się z utrudnieniami w ruchu.

 

Jak już zapowiadaliśmy stojący przy ul. Beniowskiego budynek przylega do chodnika i ulicy. Dlatego zajmujący się jego rozbiórką zamykają jeden pas ruchu na odcinku około 20 metrów i sukcesywnie wyburzają obiekt. Na wyłączonym odcinku ul. Beniowskiego obowiązuje ruch wahadłowy, sterowany ręcznie.

W miejscu wyburzanego zakładu powstanie centrum handlowe Atut. Inwestorem jest krakowski holding KG Group.     

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSucha: Znikają ostatnie zabudowania po zakładzie przetwórczym i winiarni. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu