Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 16 październik 2020 08:40

W suskiej "Jedynce" jedne klasy kończą zdalne nauczanie, inne je zaczęły

Napisane przez
W suskiej "Jedynce" jedne klasy kończą zdalne nauczanie, inne je zaczęły Fot. SP nr 1 w Suchej Beskidzkiej

Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej jest kolejną w naszym regionie, w której z powodu zakażenia się pracownika lub pracowników wprowadzono częściowo zdalne nauczanie. Planowano zakończyć je dziś, ale życie zweryfikowało te zamierzenia.

 

W trosce o zdrowie uczniów od poniedziałku w szkolnych ławkach nie zasiadali uczniowie klas  4a, 7a, 7b, 8b. Wczoraj zapadła decyzja, że klasa 8b będzie uczyła się zdalnie do 20 października, czyli do najbliższego wtorku. Jednocześnie wczoraj zawieszono zajęcia stacjonarne dla trzech innych klasach – 1a, 5a i 8a. One również zostały skierowane na zdalne nauczanie, które potrwa do wtorku.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaW suskiej "Jedynce" jedne klasy kończą zdalne nauczanie, inne je zaczęły