Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 16 marzec 2015 13:27

TABLETY w Bibliotece Suskiej

Napisał

Już niebawem Biblioteka Suska uruchomi nową, atrakcyjną usługę. Do suskiej książnicy trafiło właśnie sześć nowoczesnych tabletów iPad Air, z których bezpłatnie będą mogli korzystać użytkownicy odwiedzający bibliotekę .

IPady wraz z akcesoriami oraz pakietem edukacyjnym, o łącznej wartości 11 792 zł, Biblioteka Suska wygrała w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Do udziału w konkursie swoje projekty zgłosiło blisko 700 placówek z całej Polski, spośród których Komisja powołana przez fundację wyłoniła 233 zwycięskie biblioteki.
Dzięki udziałowi w tym projekcie, czytelnicy korzystający z usług Biblioteki Suskiej otrzymają dostęp do nowoczesnych, mobilnych technologii, a nowy sprzęt jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę zajęć i warsztatów edukacyjnych organizowanych w bibliotece zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób starszych.

Biblioteka Suska

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaTABLETY w Bibliotece Suskiej