Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 16 marzec 2015 15:06

(AKTUALIZACJA) Kolejny kandydat na Prezydenta odwiedzi Suchą Beskidzką

Napisał
(AKTUALIZACJA) Kolejny kandydat na Prezydenta odwiedzi Suchą Beskidzką radomnews.pl

Portal sucha24.pl dowiedział się, że we czwartek Andrzej Duda chciał odwiedzić ziemię suską. Zaraz potem kandydat na urząd prezydenta zmienił plany.

Kolejny kandydat miał namawiać mieszkańców Suchej Beskidzkiej do postawienia krzyżyka przy swoim nazwisku w czasie majowych wyborów prezydenckich.

W przeciwieństwie do swego głównego kontrkandydata w wyścigu do fota prezydenckiego, Andrzej Duda, kandydat na najwyższy urząd w państwie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, w stolicy regionu miał pojawić się osobiście. Jednakże po południu doszła do nas informacja, że
ze względu na czwartkowe spotkanie w Katowicach  wizyta Andrzeja Dudy została przełożona.

Przypomnijmy, w zeszłym tygodniu do głosowania na Bronisława Komorowskiego zachęcali posłowie Platformy Obywatelskiej przemierzający kraj w tzw. Bronkobusach.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka(AKTUALIZACJA) Kolejny kandydat na Prezydenta odwiedzi Suchą Beskidzką