Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 20 marzec 2015 10:16

Most z wahadłem

Napisał

Niebawem ruszą prace remontowe na moście na  rzece Stryszawce. Wykonawcy został przekazany  plac budowy.

 Czteroprzęsłowy most na Stryszawce w Suchej Beskidzkiej wybudowany został w 1976 roku. Przez lata czekał na wykonanie niezbędnych prac remontowych. Nastąpi to niebawem. Jak zwykle w takich przypadkach, nie obędzie się bez utrudnień.

- W czasie remontu przewidywane jest zawężenie drogi z ruchem wahadłowym. O wprowadzeniu ograniczeń w ruchu na drodze krajowej nr 28  - poinformował inwestor prac.

Koszt remontu, który potrwa 186 dni wyniesie ponad 2 mln 163 tys. zł. Wykonawca  m.in. oczyści i skorodowane powierzchnie betonowe dźwigarów, poprzecznic, spodu płyty pomostowej, oczepów i słupów. Ponadto uzupełni ubytki betonu dźwigarów, poprzecznic, spodu płyty pomostowej, oczepów i słupów oraz wykona powłoki antykorozyjne powierzchni dźwigarów, poprzecznic, spodu płyty pomostowej, oczepów i słupów.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne