Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 06 sierpień 2015 17:20

Sucha Beskidzka. Remonty wrą. Będą ograniczenia w ruchu

Napisane przez

Od poniedziałku nastąpią utrudnienia w ruchu w rejonie Kościelnej i Szpitalnej. Prace potrwają niemal do końca tygodnia.

Trwa budowa chodnika wzdłuż parkingu przy suskim Cmentarzu Parafialnym w Suchej Beskidzkiej. Od 10 sierpnia kierowcy korzystający z ulic tego rejonu miasta będą musieli liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu. Jak podaje miejscowy magistrat, zgodnie z informacjami przekazanymi przez wykonawcę, w poniedziałek rozpoczną się prace poprzedzające wylanie nowej nakładki asfaltowej na ul Kościelnej.

- Frezowanie obecnej nawierzchni od skrzyżowania z ul. Cmentarną do wylotu ul. Armii Krajowej będzie prowadzone jednym pasem jezdni. Na czas remontu zostanie wprowadzony wahadłowy ruch pojazdów – wyjaśniają urzędnicy.

Po zakończeniu robót przygotowawczych, w najbliższą środę lub czwartek, w zależności od warunków atmosferycznych, modernizowane odcinki ulic Kościelnej i Szpitalnej, a więc od przejścia dla pieszych przy suskim ZOZ w kierunku ul. Kościelnej,  zostaną całkowicie wyłączone z ruchu na czas rozprowadzania wierzchniej warstwy asfaltu.

- Wykładanie warstwy ścieralnej potrwa kilka godzin – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.-  Wznowienie ruchu pojazdów w obrębie modernizowanych odcinków ma nastąpić jeszcze w tym samym dniu.

W czasie planowanego zamknięcia odcinków jezdni, dojazd do ulicy Szpitalnej i  Szpitala w Suchej Beskidzkiej będzie możliwy od strony skrzyżowania z ul. Piłsudskiego.

fot. UM Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas