Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 01 wrzesień 2015 23:34

Wstęga przecięta, jutro WF!

Napisał

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 2 w Suchej Beskidzkiej od tego roku mają nową salę gimnastyczną. Obiekt otworzono z wielką pompą właśnie dziś - w pierwszy dzień roku szkolnego.

Uczniowie przygotowali na tę okazję program artystyczno-sportowy. Po oficjalnej części na bramce stanął jeden z gości – Krzysztof Masiuk (członek rady nadzorczej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, były uczeń tej szkoły i nauczyciel historii) a gole strzelali mu marszałek województwa Marek Sowa, suski burmistrz Stanisław Lichosyt i proboszcz Andrzej Klimara.

Nowa sala ma 288 metrów kwadratowych powierzchni i została wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Koszt tej inwestycji to ponad 1,7 mln zł.

Już od jutra w czasie zajęć szkolnych z obiektu będą korzystać uczniowie. Popołudniami czy w weekendy będzie udostępniany chętnym mieszkańcom Suchej i okolic.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaWstęga przecięta, jutro WF!