Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 03 wrzesień 2015 12:28

Zaczyna się modernizacja stadionu Babiej Góry

Napisane przez

Pięć ofert wpłynęło na wykonanie zadania publicznego na modernizację stadionu Babiej Góry w Suchej Beskidzkiej. W pierwszej kolejności zostanie zmodernizowana infrastruktura lekkoatletyczna.

 

Termin składania ofert upłynął w dniu 25.08.2015 r. Spośród złożonych ofert najtańsza wyniosła 1 444 479,71 zł (brutto), a najdroższa 1 761 002,58 zł (brutto). Wykonawca będzie miał czas na wykonanie zadania do 20. listopada.

W jego ramach powstanie: bieżnia poliuretanowa okólna 4 torowa (długość 400 m) wraz z bieżnią sprinterską 6 torową (długość 130 m), rzutnia do rzutu oszczepem, skocznia do skoku w dal, rzutnia do rzutu dyskiem i młotem, rzutnia do pchnięcia kulą oraz skocznia do skoku wzwyż.

Na realizację zadania Gmina pozyskała wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu w kwocie 720 138,00 zł.

Zobacz także: Bieżnia syntetyczna coraz bliżej

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaZaczyna się modernizacja stadionu Babiej Góry