Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 styczeń 2014 17:15

Uwaga!!!! Głosujemy, głosujemy!!!!

Napisane przez

Sucha Beskidzka ma szansę na wygraną w plebiscycie RMF FM Fakty z Twojego Miasta!!! To świetna promocja nie tylko miasta, ale i całego powiatu!

 

Tylko od nas zależy czy reporterzy RMF FM przyjadą do Suchej Beskidzkiej! Już w najbliższą sobotę mamy szansę gościć w stolicy powiatu reporterów, którzy powiedzą całej Polsce jak w Suchej Beskidzkiej można spędzić wolny czas a także zapytają mieszkańców jak im się tutaj żyje:

„W naszym plebiscycie bierze także udział miejscowość, która może pochwalić się tzw. Małym Wawelem - czyli Zamkiem Komorowskich. To Sucha Beskidzka, w której urodził się słynny reżyser i scenarzysta Billy Wilder. Jej mieszkańcy zachwalają także park z XVIII wieku, liczne budynki sakralne i... Karczmę Rzym znajdującą się na suskim rynku” –można przeczytać na stronie RMF FM.

A konkurencja jest bardzo silna: Trzebiatów, Nysa, Wejherowo, Żagań i Zawadzkie również mocno walczą o promocję swojego miasta w ogólnopolskiej rozgłośni.

Jesteśmy pewni, że Sucha wygra, jeżeli tylko, czym prędzej weźmiemy się do GŁOSOWANIA!!! Aby oddać głos na jedyną słuszną miejscowość należy niezwłocznie, ze wszystkich dostępnych nośników internetu, za pomocą wszystkich dostępnych członków rodziny, przyjaciół i znajomych, kliknąć w poniższy link i oddać głos na Suchą Beskidzką.

Głosować można do czwartku, do godz. 12-tej, zatem nie traćmy już ani chwili!!!

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/fakty-z-twojego-miasta/news-fakty-z-twojego-miasta-zdecyduj-dokad-pojedziemy,nId,1096646

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaUwaga!!!! Głosujemy, głosujemy!!!!