Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 26 marzec 2014 13:02

Place zabaw do poprawki.

Napisał
Place zabaw do poprawki. UM Sucha Beskidzka

Specjalna komisja powołana zarządzeniem burmistrza Suchej Beskidzkiej dokładnie sprawdziła wszystkie place zabaw w mieście i oceniła stan techniczny znajdujący się tam urządzeń. Nie obejdzie się bez napraw, ale bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Taki przegląd po zimie jest jak najbardziej potrzebny.
Wiosna i coraz cieplejsze dni zachęcają dzieci do wyjścia z domu i radosnych szaleństw na placu zabaw. Dlatego ważne jest aby huśtawki, zjeżdżalnie, małpie gaje i inne urządzenia umieszczone na placach zabaw był sprawne.

Dokładnie 20 marca komisja powołana przez burmistrza Suchej Beskidzkiej, Stanisława Lichosyta, dokonała przeglądu i oceny stanu technicznego urządzeń znajdujących się na placach zabaw w mieście. Jak poinformował na ostatniej sesji rady miasta burmistrz urządzenia zostaną poddane drobnym bieżącym naprawom oraz konserwacji. A co najważniejsze we wszystkich piaskownicach zostanie wymieniony piasek.
Ten zabieg jest bardzo istotny, ponieważ w piasku gromadzą się różne nieczystości a nierzadko też psy i koty traktują piaskownicę jak swoistą kuwetę. Jednak nie ma obaw, po dokonanej konserwacji placów zabaw i wymianie pisaku w piaskownicach najmłodsi mieszkańcy miasta będą mogli się bawić bezpiecznie.

(tam)

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaPlace zabaw do poprawki.