Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 30 maj 2014 15:07

Supermarket Intermarché w Suchej Beskidzkiej

Napisał

5 czerwca w Suchej Beskidzkiej zostanie otwarty pierwszy w mieście supermarket spożywczy Intermarché. Placówka zatrudni ponad 50 osób oraz przyniesie gminie wpływy w postaci podatków. Punkt sprzedaży będzie oferować mieszkańcom rozbudowany asortyment produktów spożywczych i przemysłowych. Intermarché oraz powstający w mieście supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché tworzyć będą od lipca tzw. Rynek Muszkieterów.

 Inwestycja Intermarché przyniesie regionowi wiele korzyści, w tym 56 nowych miejsc pracy, a także wsparcie finansowe z tytułu podatku ochodowego od osób prawnych oraz nieruchomości, w związku z tym że supermarket zarejestrowany będzie bezpośrednio w Suchej Beskidzkiej. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z lokalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej Intermarché.

W ofercie sklepu znajdzie się około 15 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych. Klienci będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, takich jak warzywa, owoce, nabiał oraz wyroby garmażeryjne. Ponadto sklep będzie posiadał własną piekarnię, wędzarnię oraz prowadził rozbiór mięsa, dzięki czemu klienci będą mogli kupić tradycyjny wyrób, wytwarzany na miejscu. Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej i okolic będą mogli zakupić w placówce również produkty ekologiczne, marek własnych Intermarché wyróżnionych certyfikatem Selection i godłem Doceń Polskie oraz skorzystać z szerokiego wyboru zdrowej żywności. W ofercie Intermarché znajdzie się także wiele produktów, między innymi delikatesowych, wytwarzanych w 61 fabrykach we Francji należących do Grupy Muszkieterów, które nie są dostępne w sklepach innych sieci w Polsce. W punkcie sprzedaży w Suchej Beskidzkiej dostępna będzie także obszerna oferta win, które dobierane są przez enologa Intermarché.

 

- Mamy nadzieję, że mieszkańcy Suchej Beskidzkiej i okolic, odwiedzający Intermarché, znajdą w nim to, czego będą potrzebować. Nasz supermarket oferować będzie bowiem szeroki i atrakcyjny asortyment, w szczególności liczne produkty świeże i wyroby własne. Na otwarcie, które będzie miało miejsce już za kilka dni, przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym degustacje oraz konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej placówki – mówi Jarosław Trzeciak, właściciel supermarketu Intermarché w Suchej Beskidzkiej.

 

Supermarket Intermarché w Suchej Beskidzkiej zlokalizowany będzie przy ulicy Mickiewicza 36B. Całkowita powierzchnia sprzedaży placówki wyniesie ponad 1200 m2.

 

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-21:00 oraz w niedzielę od godz. 9:00 do 20:00.Do dyspozycji klientów będzie 7 kas, w których akceptowane będą płatności kartami płatniczymi oraz bonami Sodexo. Będzie istniała również możliwość opłacenia rachunków za media. Na terenie supermarketu zlokalizowany będzie ponadto punkt Lotto. Na zmotoryzowanych klientów placówki czekać będzie 300 miejsc parkingowych.

 

Uruchomienie supermarketu Intermarché w Suchej Beskidzkiej będzie wiązać się z szeregiem korzyści dla lokalnej społeczności. W ramach akcji organizowanych przez Grupę i działającą przy niej Fundację Muszkieterów w przyszłości ma szansę powstać w mieście nowoczesny, kolorowy i bezpieczny plac zabaw Muszkieterów. Co więcej, najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu będą mogły otrzymywać wsparcie w ramach świąteczno-noworocznej kampanii społecznej „Konwój Muszkieterów”.

 

W lipcu obok Intermarché powstanie supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché, który również należy do Grupy Muszkieterów. Oba punkty przedaży tworzyć będą tzw. Rynek Muszkieterów. Wraz z nową placówką w Suchej Beskidzkiej w całym województwie małopolskim pod szyldem Intermarché działać będzie 12 supermarketów.

 

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

 

Grupa Muszkieterów – największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych
i typu „dom i ogród” w Polsce. Jest zrzeszeniem ponad 250 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 205 supermarketów Intermarché i 97 Bricomarché. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. W 2013 roku obroty Grupy Muszkieterów w Europie wyniosły blisko 40 miliardów euro.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSupermarket Intermarché w Suchej Beskidzkiej