Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 20 listopad 2017 12:12

Jak bezpiecznie wracać do domu? Policjanci szkolili na suskim basenie

Napisał

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zostali zaproszeni przez Uczniowski Klub Sportowy "Jasień" Sucha Beskidzka na spotkanie z wychowankami sekcji pływackiej na terenie basenu w Suchej Beskidzkiej. 

Podczas spotkania mundurowi wyjaśnili najmłodszym dzieciom UKS „Jasień”  zasady poruszania się po drogach, przechodzenia przez jezdnię, konieczności stosowania odblasków, jednym słowem jak bezpiecznie poruszać się po zmroku.
Szybko zapadający zmrok, nadchodzące ciemne noce, mgły, deszcz, powodują, że na drogach widoczność znacząco spada. Można ją poprawić stosując odpowiednie odblaski. I właśnie takie „mrugające” odblaski zostały zakupione przez instruktorów z UKS „Jasień”, a wręczone przez policjantów. 
Teraz już każdy wie jak bezpiecznie zajść i wrócić z treningu pływackiego.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaJak bezpiecznie wracać do domu? Policjanci szkolili na suskim basenie