Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 04 styczeń 2018 06:02

Suskie drzewa poszły pod topór

Władze Suchej Beskidzkiej poinformowały, że zakończone zostały prace porządkowe i oczyszczanie gminnych terenów przeznaczonych na cele rekreacyjne na tzw. stoku Cholernym. A dokładnie – wycięto rosnącą tam roślinność.

 Jak poinformował Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej, uporządkowano obszar o łącznej powierzchni ok. 4 ha. - Prace polegały na wycięciu samosiejek drzew i krzewów oraz wykoszeniu wysokich traw – wyjaśnił włodarz stolicy regionu.

I dodał, że po wstępnych pracach przeprowadzonych przez pracowników Grupy Porządkowej Urzędu Miejskiego, burmistrz zlecił firmie wycięcie jedenastu drzew oraz krzewów na obszarze ok. 1,5 ha.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuskie drzewa poszły pod topór