Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 04 styczeń 2018 06:02

Suskie drzewa poszły pod topór

Napisane przez

Władze Suchej Beskidzkiej poinformowały, że zakończone zostały prace porządkowe i oczyszczanie gminnych terenów przeznaczonych na cele rekreacyjne na tzw. stoku Cholernym. A dokładnie – wycięto rosnącą tam roślinność.

 Jak poinformował Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej, uporządkowano obszar o łącznej powierzchni ok. 4 ha. - Prace polegały na wycięciu samosiejek drzew i krzewów oraz wykoszeniu wysokich traw – wyjaśnił włodarz stolicy regionu.

I dodał, że po wstępnych pracach przeprowadzonych przez pracowników Grupy Porządkowej Urzędu Miejskiego, burmistrz zlecił firmie wycięcie jedenastu drzew oraz krzewów na obszarze ok. 1,5 ha.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuskie drzewa poszły pod topór