Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 01 lipiec 2014 18:17

Rusza Miejska Wypożyczalnia Rowerów!

Napisał

Wielu mieszkańców i turystów przemieszcza się po Suchej Beskidzkiej na rowerach. Już od lipca z przejażdżek po mieście będą mogli skorzystać również ci, którzy nie posiadają własnego sprzętu - dzięki nowo powstałej Miejskiej Wypożyczalni Rowerów.

 

 Miejska Wypożyczalnia Rowerów w Suchej Beskidzkiej oferuje wszystkim chętnym możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów w jednym z pięciu punktów zlokalizowanych na terenie miasta: przy Zakładzie Komunalnym (ul. Wadowicka 4), Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej (ul. Zamkowa 1), Urzędzie Miejskim (ul. Mickiewicza 19), przy Krytej Pływalni (ul. Zielona 1) oraz przy Stacji Uzdatniania Wody (ul. Role 133). Punkty będą czynne w godzinach pracy instytucji oprócz tych zlokalizowanych przy Zakładzie Komunalnym i Stacji Uzdatniania Wody, które będą czynne przez całą dobę.

Na początek działalności Wypożyczalnia będzie miała do dyspozycji 20 rowerów marki Kross, przystosowanych do jazdy po mieście. Cennik wypożyczeń oraz regulamin korzystania z Wypożyczalni prezentujemy poniżej.

 

CENNIK

Osoba dorosła:

Pierwsza godzina - 3 PLN
Każde następne rozpoczęte 15 min. - 0,50 PLN
Doba - 20 PLN
 

Młodzież szkolna powyżej trzynastu lat, studenci, emeryci:

Pierwsza godzina -  2 PLN
Każde następne rozpoczęte 15 min. - 0,50 PLN
Doba - 10 PLN

 

POBIERZ REGULAMIN

źródło : UM Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaRusza Miejska Wypożyczalnia Rowerów!