Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 03 kwiecień 2018 08:55

Suskie lodowisko popularniejsze.

Jak przypomniały władze sztucznego lodowiska „Biały Orlik", zostało ono wyłączone na początku marca. Teraz przyszedł czas na podsumowania.

Był to już siódmy sezon eksploatacji lodowiska, dzięki któremu w okresie zimowym gmina stwarza alternatywę aktywnego spędzania czasu.

- Miniony sezon należy do bardzo udanych, od 6 grudnia 2017 r. do 11 marca 2018 r. odnotowano łącznie około 14 tysięcy wejść na lodowisko. Ponadto w tym roku, podobnie jak w ubiegłym sezonie w ramach organizacji zajęć wychowania fizycznego z lodowiska korzystały dzieci i młodzież z suskich szkół – poinformował Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej.

Łączne wpływy ze sprzedaży biletów oraz wypożyczalni łyżew wyniosły ponad 92,7 tysięcy złotych brutto, natomiast koszty bieżącego funkcjonowania lodowiska zamknęły się kwotą 96,2 tysiące złotych brutto.

Przed rokiem suskie lodowisko działało krócej, bo od 5 grudnia do 28 lutego, i w tym okresie odnotowano łącznie około 13 tysięcy wejść na lodowisko. Łączne wpływy ze sprzedaży biletów oraz z wypożyczalni łyżew wyniosły niemal 79 tysięcy złotych, natomiast koszty bieżącego funkcjonowania lodowiska zamknęły się kwotą ponad 84 tysiące złotych brutto.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuskie lodowisko popularniejsze.