Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 05 kwiecień 2018 13:31

Suska przychodnia ma się dobrze

Napisane przez

W Miejskiej Przychodni Zdrowia w Suchej Beskidzkiej odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Miejskiej Przychodni Zdrowia.

Jak wyjaśnia Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej, Rada Społeczna jest organem inicjującym i opiniodawczym, składa się z pięciu osób w tym trzech wybieranych przez Radę Miasta oraz jednego przedstawiciela wskazanego przez Wojewodę.

- Z mocy ustawy Radzie przewodniczy Burmistrz Miasta. Podczas spotkania zaopiniowano pozytywnie sprawozdanie merytoryczne i finansowe przychodni za 2017 r. oraz przyjęty został plan finansowy na rok 2018 – poinformował włodarz stolicy regionu.

W ocenie Rady Społecznej, Miejska Przychodnia Zdrowia w Suchej Beskidzkiej „realizuje swoje zadania statutowe bez zarzutów, a jej kondycja finansowa jest dobra”.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSuska przychodnia ma się dobrze