Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 05 kwiecień 2018 09:21

Nowy market PSB Mrówka Sucha Beskidzka

W sobotę, 24 marca o godzinie 9:00 nastąpiło uroczyste otwarcie kolejnego obiektu Mrówka  - Mrówka Sucha Beskidzka.

Na klientów czekały  liczne upominki, konkursy oraz prezentacje dostawców. Każdy ze 100 pierwszych klientów został obdarowanych zestawami upominków inaugurujących otwarcie. Odbyły się cogodzinne konkursy paragonowe, w których do wygrania były wiertarki, pilarki, wycinarki i inne atrakcyjne urządzenia dostępne w markecie, konkurs dnia za najwyższe paragony, w których zwycięzcom przekazano TV, kino domowe, profesjonalną myjkę ciśnieniową, jak również profesjonalny odkurzacz przemysłowy. Ponadto konkursy zręcznościowe, gry i zabawy dla najmłodszych to tylko część atrakcji, jakie miały miejsce w tym dniu i umilały zakupy bardzo licznie przybyłym klientom, którym wyraźnie udzieliła się wiosenna atmosfera.

Adres lokalizacji obiektu zobowiązuje - Mrówka Sucha Beskidzka ul. Zamkowa 35 - w związku z czym obiekt wyposażony jest w super nowoczesną iluminację zdecydowanie wyróżniającą ten obiekt od konkurencyjnych marketów. Dla klientów dostępne jest 1000 m2 powierzchni handlowej, po świętach zostanie oddany klientom teren 1600 m2 ogrodu.

Otwarcie poprzedził kolportaż gazetki przygotowanej specjalnie z tej okazji, kampania bilboard'owa, radiowa oraz komunikacja i zaproszenia przekazywane przez maskotkę Mróweczkę, która pieszo i kabrioletem - pomimo chłodu - serdecznie zapraszała na uroczystość otwarcia. Trzydziestoosobowa załoga nowo otwartego marketu w Suchej Beskidzkiej czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 20.00 w soboty w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz w niedziele handlowe 10.00 – 16.00

Inwestorem nowego obiektu jest firma AGAT prowadząca działalność od 22 lat w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji i wykonawstwa nowoczesnych technologii, instalacji sanitarnych, grzewczych, wyposażenia łazienek, pomp ciepła, fotowoltaiki. Firma od wielu lat jest liderem na lokalnym rynku jak również wykonawcą prestiżowych i nagradzanych inwestycji z obszaru całej polski z których należy wymienić: „Zamek Czocha”,  Akademię Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, Młyn Jacka Hotel & SPA w Jaroszowicach, Szpital w Myślenicach, Politechnika Warszawska - Wydział MEiL i wiele innych.

Państwu Stanisławie, Józefowi, Gabrieli, Alanowi i Krystianowi Górka oraz Kierownictwu i wszystkim Pracownikom serdecznie gratulujemy otwarcia nowego obiektu. Całej Załodze dziękujemy za ogrom pracy włożonej w jego przygotowanie. Cieszymy się ze stworzenia przyjaznej atmosfery i życzymy wszystkim sukcesu handlowego realizowanego poprzez wysokie obroty, a przede wszystkim – wielu zadowolonych klientów.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaNowy market PSB Mrówka Sucha Beskidzka