Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 04 maj 2018 07:57

Rywalizowali „na literki”

Otwarte Mistrzostwa Suchej Beskidzkiej w Scrabble wpisały się już na stałe w harmonogram obchodów suskiej majówki.

Miłośnicy najsłynniejszej planszowej gry słownej już po raz piąty mogli zmierzyć się w rozgrywkach w bibliotece. Turniej zrealizowano w kilku etapach, z których wyłoniono cztery osoby, które zasiadły do stolika mistrzowskiego.

Po wypełnionej emocjami walce zwycięstwo przypadło Pani Grażynie Kulig, która była zwyciężczynią drugiej edycji mistrzostw. Drugie miejsce należało do Pani Anny Maciejowskiej- Pyki, a trzecie do Pani Joanny Korczak. Tuż za podium znalazła się Pani Magdalena Włodarczyk. Trzeba przyznać, że różnica między pierwszym a czwartym miejscem wynosiła zaledwie sześć punktów, co tylko podkreśla jak zacięty był to pojedynek.

Zgodnie z tradycją przyznano też wyróżnienie za najwyżej punktowane słowo podczas całego turnieju. Nagroda trafiła do Pana Tomasza Mielczarka za kombinację słów OSMAŻYŁ i DOIĆ wartych łącznie 60 punktów.

Zwycięzcom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz gry planszowe ufundowane przez Bibliotekę Suską. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy już za rok na kolejne mistrzostwa.

 

Źródło: Biblioteka Suska

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaRywalizowali „na literki”