Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 13 maj 2018 11:57

Zmarł Kamil Pochopień

Napisał

Smutna wiadomość nadeszła z Suchej Beskidzkiej, gdzie w sobotnie popołudnie zmarł Kamil Pochopień. Od kilku lat Kamil dzielnie walczył z chorobą nowotworową, ale niestety tę nierówną walką przegrał.

Kamil w 2013 roku rozpoczął walkę o życie. Nowotwór złośliwy zaatakował lewą stopę dziecka. Nowotwór zaatakował również płuca i wątrobę. Od momentu zdiagnozowania choroby Kamil był poddany intensywnemu i wyczerpującemu leczeniu onkologicznemu. W maju 2014 roku przeprowadzono zabieg amputacji nogi na wysokości pod kolanem. Kamil bardzo dzielnie walczył ze swoją chorobą – był cierpliwy, silny i zdeterminowany. Kiedy tylko mógł, chodził do szkoły (ZS im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej, wcześniej SP2 Sucha Beskidzka), w której uwielbiał spędzać czas ze swoimi kolegami i koleżankami...

Msza Żałobna odbędzie się w Kościele Parafialnym w Suchej Beskidzkiej dnia 15.05.2018 r. (wtorek) o godz. 14.00. Modlitwa Różańcowa przed Mszą Żałobną o godz. 13:30 w Kościele. 14.05.2018 r. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa Różańcowa w kaplicy przy szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE: Pomóżmy Kamilowi

ZOBACZ TAKŻE: Pomagamy Kamilowi wygrać z chorobą!

ZOBACZ TAKŻE: "Dziękuję za wasze dobre Serca" - Kamil Pochopień

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaZmarł Kamil Pochopień