Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 25 maj 2018 08:50

Przyszła wiosna, zaczęły się remonty

Napisane przez

W Suchej Beskidzkiej rozpoczęły się zaplanowane na 2018 rok remonty odcinków.

Jak podaje serwis prasowy suskiego magistratu, z nowej nawierzchni mogą już korzystać m.in. mieszkańcy ulicy Górskiej oraz ulicy Błądzonka. Ponadto w pierwszej połowie maja w ramach prac modernizacyjnych wykonany został już nowy odcinek nawierzchni asfaltowej przy ulicy Podksęże, oraz kilkusetmetrowy odcinek nawierzchni ulicy Błądzonka, od skrzyżowania z ulicą Świerkową w kierunku ulicy Lipowej.

- Obecnie trwają pace  wzdłuż dolnego odcinka ulicy Podksiążę, w ramach których na pełnej zakrętów trasie uzupełniana jest podbudowa poboczy z tłucznia kamiennego oraz nawierzchnia bitumiczna. Roboty drogowe związane z modernizacją nawierzchni asfaltowych prowadzone są również w rejonie Starostówki, ul. Górskiej, Za Wodą oraz Chudziakówki - podają suscy urzędnicy.

Według ich obliczeń, całkowita długość wyremontowanych odcinków dróg to blisko 1,5 km.

Modernizacja dróg planowana jest również w drugiej połowie roku, między innymi w rejonie ul. Starzeńskiego.

Źródło: UM Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaPrzyszła wiosna, zaczęły się remonty